KarjeraNaujienosKontaktai
Apie įmonęKarjeraNaujienosKontaktai

HISK privatumo politika

Naudojame slapukus, kurie užtikrina tinkamą svetainės veikimą, padeda pagerinti jūsų naršymą, suteikia geresnę patirtį ir rodo aktualesnį turinį. Pasirinkite, ar sutinkate su slapukų naudojimu.

Priimti visus slapukus
Atsisakyti

Slapukai

Mūsų tikslas naudojant slapukus yra užtikrinti sklandų ir patogų interneto svetainės veikimą bei suprasti, kaip lankytojai ja naudojasi, siekiant tobulinti teikiamas paslaugas. Slapukai taip pat gali būti naudojami siekiant pasiūlyti asmenišką turinį ir paslaugas, atitinkančias konkrečius rinkodaros tikslus. Be to, naršymo informacija gali būti bendrinama su visuomeninės medijos, rinkodaros ir analizės partneriais, kurie gali ją naudoti kartu su kitais gautais duomenimis.

Privalomi slapukai, kurie yra būtini mūsų interneto svetainės veikimui, gali būti saugomi jūsų įrenginyje pagal teisės aktus. Visoms kitoms slapukų kategorijoms reikia jūsų sutikimo.


Naudojami slapukai

 • CookieConsent
  HISK
  Numatytasis slapukas, kuris prisimena vartotojo slapukų sutikimą.
 • _ga
  Google
  Slapukas naudojamas statistinei informacijai apie interneto svetainės lankomumą rinkti. Gauti duomenys naudojami ataskaitoms rengti ir siekiant patobulinti puslapį.
 • _ga_#
  Google
  Naudojamas Google Analytics įrankiui. Renka informaciją, kiek vartotojas kartų apsilankė svetainėje, taip pat kada buvo pirmas ir paskutinis vartotojo apsilankymas.
 • p.gif
  Typekit
  Seka specialius šriftus, naudojamus svetainėje vidinei analizei. Slapukas neregistruoja jokių lankytojo duomenų.