KarjeraNaujienosKontaktai
Apie įmonęKarjeraNaujienosKontaktai

HISK privatumo politika

Naudojame slapukus, kurie užtikrina tinkamą svetainės veikimą, padeda pagerinti jūsų naršymą, suteikia geresnę patirtį ir rodo aktualesnį turinį. Pasirinkite, ar sutinkate su slapukų naudojimu.

Priimti visus slapukus
Atsisakyti

Slapukai

AB „HISK“ SLAPUKŲ POLITIKA

AB „HISK“, juridinio asmens kodas 147710353, buveinės adresas S. Kerbedžio g. 7, Panevėžys (toliau – „Bendrovė“ arba „mes“), įsipareigoja užtikrinti svetainės lankytojų (toliau – „Lankytojas (-ai)“) asmeninės informacijos saugumą ir teisių apsaugą Lankytojams naudojantis interneto svetaine: https://www.hisk.lt – (toliau – „Svetainė“) ir joje esančiu turiniu.

Lankantis Svetainėje, Bendrovė arba Bendrovės įgalioti paslaugų teikėjai pasitelkia įvairias technologijas duomenų išsaugojimui tam, kad būtų užtikrintas sklandus ir patogus Svetainės funkcijų naudojimas. Taip pat, kad galėtume suprasti, kaip lankytojai naudojasi Svetaine ir, atsižvelgiant į tai, gerinti mūsų teikiamas paslaugas.

I. BENDRA INFORMACIJA APIE SLAPUKUS

1.1. Slapukai – tai nedideli tekstiniai failai, kuriuos galima naudoti svetainėse siekiant pagerinti Lankytojo patirtį. Pagal įstatymą slapukus galime saugoti Lankytojo įrenginyje tik tuo atveju, jei jie būtini Svetainės veikimui. Dėl visų kitų tipų slapukų turime gauti Lankytojo leidimą. Bendrovės Svetainėje naudojami įvairių tipų slapukai. Kai kuriuos slapukus įdeda mūsų Svetainėje naudojamos trečiųjų šalių tarnybos.

1.2. Lankytojas, kad galėtų naudotis Svetainės jam asmeniškai pritaikytu funkcionalumu, savo įrenginyje turi leisti naudoti slapukus, taip Bendrovė gali užtikrinti asmeniškai pritaikytas Svetainės galimybes. Svetainėje Lankytojas gali nesutikti su slapukais arba pašalinti savo įrenginyje išsaugotus slapukus su kuriais sutiko. Tačiau tokiu atveju Lankytojas neturės galimybės naudotis visomis Svetainės funkcijomis. Kaip valdyti slapukų nustatymus naršyklėse, galite pasižiūrėti paspaudę nuorodą žemiau:

Google Chrome

Apple Safari

Mozilla Firefox

Microsoft Edge

Internet Explorer

Opera

1.3. Taip pat slapukus galima valdyti (atsisakyti), nuėjus per šią nuorodą: https://www.hisk.lt/slapukai ir paspausti „Slapukų nustatymai“. Tuomet iššokusioje lentelėje galima atsisakyti slapukų paspaudžiant „Atsisakyti“.

II. PAPILDOMA INFORMACIJA APIE SLAPUKUS

2.1. Bendrovės Svetainė naudoja slapukus šiais tikslais:

-    kad įsimintų Lankytojo pasirinktą slapukų sutikimą arba atmetimą Svetainėje;

-    kad atskirtų Svetainės Lankytojus;

-    kad užtikrintų šių Lankytojų apsaugą;

-    kad užtikrintų Svetainės pagrindinių funkcijų veikimą.

2.2. Bendrovė nenaudoja slapukų ar kitokių sekimo technologijų informacijai iš Lankytojo kompiuterio rinkti arba saugoti Lankytojo kompiuteryje ar kitame įrenginyje, kuriuo naudodamasis Lankytojas lankosi Svetainėje, arba Lankytojo veiksmams internete sekti, net nesant Bendrovės Svetainėje.

2.3. Bendrovės Svetainė taip pat naudoja kai kuriuos trečiųjų šalių įrankius, pavyzdžiui: „Google Analytics“, „Google Maps“ ir šios trečiosios šalys taip pat gali naudoti slapukus per Bendrovės Svetainę.

2.4. Bendrovės Svetainėje naudojamų slapukų sąrašas:

·      CookieConsent

HISK

Numatytasis slapukas, kuris prisimena Lankytojo slapukų sutikimą;

·      _ga

Google*

Slapukas naudojamas statistinei informacijai apie Svetainės lankomumą rinkti. Gauti duomenys naudojami ataskaitoms rengti ir siekiant patobulinti Svetainę;

·      _ga_#

Google*

Naudojamas Google Analytics įrankiui. Renka informaciją, kiek vartotojas kartų apsilankė Svetainėje, taip pat kada buvo pirmas ir paskutinis vartotojo apsilankymas;

·       p.gif

Typekit

Seka specialius šriftus, naudojamus Svetainėje vidinei analizei. Slapukas neregistruoja jokių lankytojo duomenų.

III. BENDROSIOS NUOSTATOS

3.1 Ši slapukų politika gali būti Bendrovės atnaujinama. Bendrovė informuos Lankytojus apie atnaujinimus, Svetainėje pateikdama naują slapukų politikos variantą. Dėl šios priežasties mes rekomenduojame Lankytojams periodiškai apsilankyti Bendrovės Svetainėje, Slapukai skiltyje, kur Lankytojai visada ras naujausią šios slapukų politikos versiją.

Ši slapukų politika yra taikoma nuo jos paskelbimo Svetainėje dienos.


*  Tai yra „Google Analytics“ slapukai. Šių slapukų gauti rezultatai naudojami anonimiškai ir išskirtiniai tik statistikos tikslams.