KarjeraNaujienosKontaktai
Apie įmonęKarjeraNaujienosKontaktai

HISK privatumo politika

Naudojame slapukus, kurie užtikrina tinkamą svetainės veikimą, padeda pagerinti jūsų naršymą, suteikia geresnę patirtį ir rodo aktualesnį turinį. Pasirinkite, ar sutinkate su slapukų naudojimu.

Priimti visus slapukus
Atsisakyti

ATSAKINGAI IR EFEKTYVIAI
IKI SMULKIAUSIŲ DETALIŲ

Paslaugos

Teikiame platų infrastruktūros įrengimo paslaugų spektrą visuose projekto įgyvendinimo etapuose: nuo projektų valdymo iki specializuotų krovinių pervežimų ar laboratorijos darbų.

Projektų valdymas

Infrastruktūros projektų valdymo ir generalinės rangos paslaugas teikiame sklandžiai ir operatyviai, taikydami skaitmenizuotą projektų valdymą ir eigos duomenis analizuodami realiu laiku.

Robert Ziminski
Generalinis direktorius
r.ziminski@hisk.lt

Projektavimas

Projektavimo procese visada atsižvelgiame į užsakovų poreikius ir pritaikome savo ilgametę patirtį bei technologijas – taip galime pasiekti geriausią sprendimą. Naudodami skaitmenines technologijas ir statinio informaciniame modelyje (BIM) vizualizuodami skirtingus sprendinius, gebame įgyvendinti aukščiausios kokybės projektus.

Martynas Jokubauskis
Projektavimo centro vadovas
m.jokubauskis@hisk.lt

Krovinių pervežimas

Pasirūpiname, kad jūsų projektus specifinės priemonės pasiektų sėkmingai. Teikiame bitumo, emulsijos, birių krovinių transportavimą.

Marius Liubartas
Transporto darbų vykdymo padalinio vadovas
m.liubartas@hisk.lt

Laboratorija

Akredituotoje laboratorijoje atliekame visoje Europoje pripažįstamus grunto, biriųjų ir hidrauliniais rišikliais surištų mišinių, bituminių mišinių, užpildų, betono, betono mišinių, bitumo ir bituminių rišiklių bandymus.

Paulius Jankauskas
Laboratorijos vadovas
p.jankauskas@hisk.lt