KarjeraNaujienosKontaktai

HISK – PROFESIONALŪS, APGALVOTI IR TVARŪS SPRENDIMAI

Holistiniu požiūriu organizuojame veiklą

Savo veikloje vadovaujamės holistiniu požiūriu: svarbus ne tik projekto rezultatas, bet ir visapusiškai apgalvotas procesas. Pirmiausia stengiamės suprasti pagrindinės infrastruktūros vartotojos – visuomenės – poreikius ir ieškoti efektyviausių, kasdienybėje naudingų sprendimų.

Kuriama vertė

Patrauklumas rinkoje

Profesionaliai ir dažniausiai greičiau nei numatyta sutartyse įvykdome savo įsipareigojimus.

Aukšta Kokybė

Bendradarbiaudami su užsakovais ar partneriais siekiame užtikrinti aukščiausius standartus.

Inovatyvumas

Apjungiantys (tikslingi) sprendimai.

Stabilumas

Ilgalaikę atsakomybę prisiimantis statytojas.

Mūsų laimėjimai

Metų BIM 2023
Metų gaminys 2018
Metų gaminys 2017
Metų gaminys 2016
Metų gaminys 2015
Metų gaminys 2014

Kvalifikacijos

Įmonės kvalifikacijos atestatas

Suteikia teisę atlikti daugumą infrastruktūros statybos darbų.

ISO 14001

Aplinkos apsaugos vadybos sistemos sertifikatas.

ISO 9001

Kokybės vadybos sistemos sertifikatas.

ISO 45001

Darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemos sertifikatas.

Laboratorijos akreditavimo
pažymėjimas

Įgalina ištirti statybinių medžiagų ir gaminių kokybę.

Laboratorijos aktuali akreditavimo sritis

Tyrimų objektai ir metodai.

Apie mus
kalba

Kartu su AB „HISK“ įgyvendinome nemažai įvairių infrastruktūrinių projektų: nuo strategiškai Lietuvai itin svarbaus tarptautinio transporto koridoriaus, magistralinio kelio A5 ruožo platinimo iki pirmojo šalyje žaliojo tilto gyvūnams suprojektavimo. Džiaugiamės, kad abi įmonės gali efektyviai bendradarbiauti, nes tai prisideda prie modernios ir darnios Lietuvos susisiekimo infrastruktūros kūrimo.

Ona Samuchovienė
Direktorė

Vertiname AB „HISK“ kaip inovatyvią įmonę ir dėkojame už konstruktyvią komunikaciją ir ilgalaikį bendradarbiavimą. Džiaugiamės, jog turime tokius užsakovus - partnerius.

Ineta Grakauskaitė
Projektų koordinatorė

AB „HISK“ vykdė darbus UAB „Baltic Agro“ Kėdainių elevatoriuje, kuriame įrengė lietaus nuotekų ir drenažo tinklus ir atliko sandėlio asfaltuotos aikštelės įrengimo darbus. Darbai atlikti kokybiškai, laikantis nustatytų terminų. Įmonėje dirba kompetentingi darbų vadovai ir darbuotojai, kurie atsižvelgė į mūsų pageidavimus ir pastabas.

Dainius Kacevičius
Kėdainių elevatoriaus vadovas

AB „HISK“ – rangovas, kuriuo pasitikime. Įsiklauso į norus, visada jaučiama kompetencija, kai tenka tartis ar spręsti kylančius klausimus mūsų fabriko aikštelių statybos metu. Pasiūlo konkurencingą kainą. Darbus atlieka kokybiškai ir laiku.

Jonas Kubilius
Logistikos direktorius

Istorija

2022

Balandžio 4 d. bendrovė pakeitė pavadinimą į AB „HISK“ (Holistinės Infrastruktūros Statybų Kompanijos) ir prekės ženklą į HISK, HISK Infrastruktūra.

2021

Pradėta „Panevėžio kelių“ grupės dalies, kuri užsiima susisiekimo infrastruktūros statyba, remontu ir projektavimu įmonių reorganizacija jungiantis į vieną bendrą įmonę. Pradėta veiklos procesų skaitmenizacija, atitinkamai besidubliuojančių funkcijų apjungimas ir
optimizacija.

2011

Gruodžio 16 d. bendrovė už pastaraisiais metais sukurtas, įdiegtas ir naudojamas šiuolaikiškas kelių statybos technologijas įvertinta inovacijų prizu. Bendrovė yra pirmoji Lietuvos kelių statybos kompanija, nominuota už darbą inovacijų srityje.

2005

Rugpjūčio 16 d. bandymų laboratorija akredituota Nacionalinio akreditacijos biuro, atitinkančio LST EN ISO/IEC 17025 standarto reikalavimus. Gali atlikti grunto, biriųjų ir hidrauliniais rišikliais surištų mišinių, bituminių mišinių, užpildų, betono, betono mišinių, bitumo ir bituminių rišiklių bandymus bei ėminių ėmimą. 2004 metais įstojo į Statybos produktų bandymų laboratorijų asociaciją.

1993

Birželio 28 d. steigiamojo susirinkimo sprendimo pagrindu buvo įregistruota AB „Panevėžio keliai“ – Panevėžio valstybinės kelių tiesimo įmonės turto, teisių, prievolių ir įsipareigojimų perėmėja.

1993

Balandžio 22 d. įvyko steigiamasis akcinės bendrovės „Panevėžio keliai“ akcininkų susirinkimas.

1990

Rugpjūčio 15 d. Panevėžio kelių statybos valdyba Nr.5 (KSV-5), veikusi nuo 1965 m. sausio 1 d., LR susisiekimo ministro 1990 m. rugpjūčio 1 d. įsakymu Nr. 81 „Dėl kelių organizacijų pavadinimų pakeitimo“, vadovaujantis bendrovės „Lietuvos keliai“ Tarybos 1990 m. liepos 19 d. protokolu Nr. 3, pervadinta į Panevėžio kelių tiesimo valdybą.

1965

Sausio 1 d. siekiant atskirti kelių statybą nuo kelių eksploatacijos, Lietuvoje veikusios šios srities įmonės buvo reorganizuotos. Panevėžyje įkurta Panevėžio kelių statybos valdyba Nr. 5 (KSV-5), kuriai perduoti kelių, gatvių, tiltų statybos ir remonto darbai šiame regione.

HISK privatumo politika

Naudojame slapukus, kurie užtikrina tinkamą svetainės veikimą, padeda pagerinti jūsų naršymą, suteikia geresnę patirtį ir rodo aktualesnį turinį. Pasirinkite, ar sutinkate su slapukų naudojimu.

Priimti visus slapukus
Atsisakyti