HISK privatumo politika

Naudojame slapukus, kurie užtikrina tinkamą svetainės veikimą, padeda pagerinti jūsų naršymą, suteikia geresnę patirtį ir rodo aktualesnį turinį. Pasirinkite, ar sutinkate su slapukų naudojimu.

Priimti visus slapukus
Atsisakyti
KarjeraNaujienosKontaktai

Pagrindinė vertybė -
Darbuotojai

Karjera

Bendro tikslo siekiantys mūsų darbuotojai kuria visuomenei reikšmingus projektus, tad jiems skiriame ypatingą dėmesį. Tikime, kad lyderystės ir iniciatyvumo skatinimas atneša geriausių rezultatų ir leidžia visiems palypėti laipteliu aukščiau.

51 %

Darbuotojų pakėlė
kvalifikaciją per 2023 metus

72 %

Darbuotojų apmokyti Lean 5S

48 M.

Kompanijos darbuotojų amžiaus vidurkis

84,7 MLN. €

Pardavimo pajamos per 2023 metus

1447

Dienų skaičius 2020-2023 be nelaimingų atsitikimų

Kasdienis darbas ir tobulėjimas

Kasdien skatiname savo darbuotojus atskleisti ne tik jau turimas kompetencijas, bet ir įgyti naujų žinių. Tikime, kad tai kartu su kasdien įdėtu darbu prisideda tiek prie kiekvieno asmeninės sėkmės, tiek prie bendrų įmonės rezultatų, kuriais džiaugtis gali visi. Esame įsitikinę, kad skirdami ypatingą dėmesį savo darbuotojams, didiname įmonės pranašumą, patrauklumą bei patikimumą rinkoje.

pasitikėjimas, pagarba ir palaikymas

nuolatinis tobulėjimas

atvirumas

socialinė atsakomybė

Sėkmės istorijos

Esu baigęs kelių, geležinkelių ir miestų inžinerijos studijas VILNIUS TECH (VGTU). Nuo 2000 m. iki 2019 m. dirbau kelių statybos srityje UAB „Ukmergės keliai“. 2022 m. prasidėjo kitas mano karjeros etapas. Pradėjau dirbti AB „HISK“. Šioje kompanijoje patinka didelis kolektyvas, naujos galimybės ir taikomos naujovės IT srityje, skaitmenizuotas projektų valdymas. Darbas čia – dinamiškas, tad tikrai nėra kada užsisėdėti vienoje vietoje.

Nerijus Maskoliūnas
Infrastruktūros projektų vadovas

Bendrovėje HISK (anksčiau „Panevėžio keliai”) dirbu nuo 2000 m. Būdamas komandos dalimi visada jaučiau, kad kolegos ir vadovai vertina mano, kelininko patirtį ir asmenines savybes. Džiaugiuosi, kad per šį laikotarpį prisidėjau prie daugelio Panevėžio apskrityje įgyvendintų projektų.

Vilmantas Bačiūnas
Statybos vadovas

Kelininko karjerą  pradėjau būdamas II kurso inžinerijos specialybės studentu. Jau po pirmųjų metų mano žinios ir įgūdžiai neliko nepastebėti. Buvau palankiai įvertintas ir pradėjau vadovauti kelininkų brigadai. Dar po metų buvo pasiūlytos Panevėžio asfaltbetonio gamyklos vadovo pareigos. Didžiuojuosi, kad šioje bendrovėje turėjau galimybę pakilti nuo kelio darbuotojo pozicijos iki vadovo pareigų vos per du metus.

Erikas Dambrauskas
Panevėžio asfaltbetonio gamyklos vadovas

Neradai, ko ieškojai, bet nori prisijungti prie komandos?
Susisiek!

Uploading...
fileuploaded.jpg
Įkėlimas nepavyko. Maksimalus failų dydis yra 10 MB.
Ačiū! Jūsų užklausa gauta!
Ups! Kažkas nutiko, bandant pateikti užklausą. Bandykite dar kartą.